DARMOWE PORADY ZDROWOTNE, OFERTA DLA CIEBIE, NOWOŚCI W MEDICOVER.  
  Email nie wyświetla się poprawnie? Zobacz wersję www.  
 
NR 09/2018
NEWSLETTER
  MEDICOVER
 
 
Pobierz grafiki aby zobaczyć zdjęcie
Skutki opalania się
Przebarwienia, piegi, pieprzyki…To tylko niektóre konsekwencje długotrwałego opalania się. Niektóre z nich mogą wywołać skutek najgorszy z możliwych - raka skóry. Nie lekceważ ryzyka! Umów się na badanie znamion wideodermoskopem. Lekarz dermatolog oceni zmiany skórne i rozwieje twoje wątpliwości.
SPRAWDŹ »
 
 
TWOJE ZDROWIE  
Odra – dramatyczne skutki unikania szczepień
Pobierz grafiki aby zobaczyć zdjęcie
Odra to jedna z najbardziej zaraźliwych chorób zakaźnych wieku dziecięcego. Objawia się gorączką, wysypką i stanem zapalnym błon śluzowych. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) alarmuje, że ponad 41 tys. osób zostało zakażonych odrą w pierwszym półroczu 2018 roku. Wiąże się to głównie z faktem, że rodzice przestają szczepić dzieci.
CZYTAJ WIĘCEJ »
 
 
TWOJE ZDROWIE
Jak wzmocnić odporność dziecka?
Pobierz grafiki aby zobaczyć zdjęcie
Za chwilę jesień. Zrobi się chłodniej i deszczowo... Pogarszająca się pogoda sprzyja chorobom. Niestety u dzieci każda infekcja może bardzo szybko przerodzić się w groźne dla zdrowia zapalenie oskrzeli czy płuc. Nie czekaj aż choroba dopadnie Twoje dziecko. Zaszczep je przed groźnymi wirusami i bakteriami.
CZYTAJ WIĘCEJ »
 
 
Wyjątkowy pakiet medyczny z opieką w szpitalu
Pobierz grafiki aby zobaczyć zdjęcie
Zdrowie w pakiecie się opłaca - sprawdź, ile zyskasz z pakietem Elite+. Zapewnij sobie i bliskim bezpieczeństwo zdrowotne i dostęp do kompleksowej opieki specjalistów, badań diagnostycznych, leczenia w szpitalu oraz nielimitowanych wizyt domowych.
DOWIEDZ SIĘ »
 
 
Pobierz grafiki aby zobaczyć zdjęcie
Broń w walce z żółtaczką
Często jadasz w restauracjach? Korzystasz z zabiegów kosmetycznych? A może planujesz tatuaż albo zabieg chirurgiczny? W każdej z tych sytuacji może dojść do zakażenia wirusem żółtaczki a w konsekwencji nawet do rozwoju marskości wątroby. Nie ryzykuj! Zaszczep się przeciwko zapaleniu wątroby typu A i B.
ZADZWOŃ 500 900 500 »
 
 
105 porodów w Szpitalu Medicover w lipcu
Pobierz grafiki aby zobaczyć zdjęcie
W lipcu w Szpitalu Medicover odbyło się aż 105 porodów – najwięcej od momentu powstania oddziału położniczego. Oferta porodowa Szpitala cieszy się coraz większym zainteresowaniem – w tym roku przyjęto już 600 pacjentek.
DOWIEDZ SIĘ »
 
 
FUNDACJA MEDICOVER
Fundacja Medicover przeciwko Cukrzycy Typu 2
Pobierz grafiki aby zobaczyć zdjęcie
Zobacz film z szóstej edycji Rajdu Rowerowego „Razem Przeciwko Cukrzycy Typu 2” Fundacji Medicover. Inicjatywa ma na celu edukację społeczeństwa w zakresie profilaktyki cukrzycy typu 2. Aktywność fizyczna, właściwa dieta i regularne badania profilaktyczne są kluczem w profilaktyce cukrzycy typu 2.
ZOBACZ »
 
 
 
Infolinia: 500 900 500
 
Odwiedź nas na:
fb in instagram yt twitter
 
Aplikacje mobilne
android iOS win
 
 
Medicover sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, NIP: 525-15-77-627, kapitał zakładowy: 36.000.000 zł. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000021314  
Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania newsletterów Medicover kliknij tutaj.